JNM… just normal me

Tvořit pro druhé je pro mne hnací motor, potrava a zdroj energie.

Oslovte mne a já vám na oplátku…

Pomohu najít vlastní pravdivou cestu, která vás po čase začne naplňovat harmonií, pocitem štěstí a láskou.

K tomu mi napomáhají mí průvodci, učitelé, staré knihy, životní zkušenosti a v poslední době meditační praxe přirozeně propojená s motivací slova.

Co o mně říkají

Líba

Milá Johanko, Tvoje hodinka jógy mne vždycky uklidní, vyčistí mráčky a hlavně protáhne celé tělo. Pokaždé se těším, co nového budeme cvičit.

dlouholetá cvičenka, seniorka Líbuška

Šárka

Hodiny večerní jógy s Johankou jsem si oblíbila. Je to můj rituál na začátku pracovního týdne. Johanka má znalosti a zkušenosti, krásný uklidňující hlas, nadhled a empatii. Její lekce pohladí moje tělo i moji duši. Procvičím svaly, klouby, šlachy, vnitřní orgány a propojím to s dýcháním, tak jsem spokojená. K tomu bych se sama nepřinutila. 🙂 Doporučuji vám to vyzkoušet. 

Ing Šárka Hajská Fit poradna

Mí průvodci

Děkuji za tvou filozofii života i nadhled, se kterým přistupuješ k životu i za zprostředkování Oshova umění.

.

Kačenko, pracuji s tělem s pokorou a tajemství fascií čeká na objevování.

Jitko, děkuji za možnost společně sdílet to nefalšované a čisté nejen u Indického oceánu a za poznání nutnosti praktikovat Jnana, Bhakti, Karma Yoga po celý život.

Díky tobě, Jano, jsem začala přemýšlet nad možnostmi seniorů nejen v Praze…
Děkuji rovněž za velmi přísný i svérázný způsob vedení.

Děkuji Gabriele Maye a jejímu Intuitivnímu srdci za šamanské vedení v samých začátcích mé vědomé cesty, výtvarnici, inspirátorce a průvodkyni Olze Truskové a její Tiché kráse, moudré Soně Sofi a její věštírně, Rajneeshi Pranapati za inspiraci, Pavle Žákové za její lidské fotografické momenty, motivační výživové průvodkyni Šárce Hajské a především skvělé koučce v oblasti technikálií, která bere pod svá křídla nejen Počítačové blondýny Petře Vymětalové, bez které by tento web jistojistě nevznikl:-))

Přejít nahoru